test
Ogłoszenia: Praca Praca dla kierowcy i kuriera Praca Praca dla prawnika i prokuratura

Kurier pocztowy - Dopiewo

Miejsce: Dopiewo
Umowa: Umowa zlecenie
Praca: -

Serwis Personalny Sp. z o.o. (KRAZ 1428) poszukuje dla swojego Klienta osób
zainteresowanych pracą na stanowisku: Kurier pocztowy. Zatrudnienie
bezpośrednio u Klienta.

OBOWIĄZKI:
• dostarczanie przesyłek (paczek oraz listów)
• lokalizacja punktów odbioru paczek: Swarzędz/Komorniki/Mosina/
Kórnik/Dopiewo/Przeźmierowo.

WYMAGANIA:
• prawo jazdy kat. B;
• własny samochód.

OFERUJEMY:
• Pracę w stabilnej firmie od poniedziałku do piątku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie;
• Stawka 14 zł brutto/h przez pierwszy tydzień próbny, następnie 18,50 zł
brutto/h z możliwością dłuższej współpracy.
• Praca od zaraz.

Zachęcamy do wysyłania CV wraz z danymi do kontaktu i skopiowanym dopiskiem o
treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji
do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego
przez: Serwis Personalny sp. z o.o. KRAZ: 1428 z siedzibą w Poznaniu, na rzecz
Serwisu Personalnego Sp. z o.o. i jego Kontrahenta, zgodnie z ustawą z dnia 29
sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,
1662)."

Informujemy, że Administratorem danych jest ( Serwis Personalny Sp. z o.o. z
siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91. Dane zbierane są dla potrzeb
rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich
poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26
czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie
dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Przesłanie aplikacji jest
tożsame z akceptacją przetwarzania danych osobowych w zakresie zawartym w
przesłanej aplikacji dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji.