test
Ogłoszenia: Praca Praca w biurze i administracji Praca Praca na budowie, fizyczna Praca Praca w handlu i praca w sklepie

Pracownik działu handlowego

Miejsce: Komorniki
Umowa: Umowa o pracę
Praca: -

Firma P.H.U. Nowak Sp. z o.o. lider na rynku drabin i rusztowań poszukuje pracownika na stanowisko „Pracownik działu handlowego”

Opis stanowiska:

· Obsługa klienta
· Pozyskiwanie nowych klientów
· Realizowanie planów sprzedażowych
· Przygotowywanie ofert handlowych
· Prace magazynowe

Wymagania:

· Znajomość j angielskiego na komunikatywnym poziomie
· Znajomość Pakietu Microsoft Office.
· Motywacja do pracy
· Zdolności analitycznego myślenia
· Rzetelność, sumienność, zaangażowanie, uczciwość

Mile widziane:

· Doświadczenie w branży budowlanej.
· Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
· Motywujące wynagrodzenie
· Firma rodzinna z wieloletnim stażem na rynku pracy,
· Przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Odezwiemy się do wybranych osób.