test
Ogłoszenia: Praca Praca w handlu i praca w sklepie

Operator prasy

Miejsce: Dębica
Umowa: Umowa o pracę
Praca: Pełny etat

Operator prasy -

Plus Kadra Sp. z o.o. - jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

NR.REF.
Miejsce pracy: Pustków

Obowiązki: - obsługa prasy, zapewnienie ciągłości produkcji i odpowiedniej wydajności - dbałość o stan techniczny prasy - odpowiedzialność za realizację zleceń produkcyjnych - przestrzeganie zasad BHP - dbałość o ład i porządek na wyznaczonym obszarze

Wymagania: - praca w systemie zmianowym, 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 - wykształcenie minimum średnie lub zawodowe techniczne - chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki - dyspozycyjność - gotowość do pracy w ruchu ciągłym w systemie czterobrygadowym

Oferujemy: - umowa o pracę na pełen etat - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie szerokiego doświadczenia - dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym- 500 zł/brutto - premia miesięczna- sięgająca 25%

www.pluskadra.pl

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Plus Kadra Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Maz. w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.