test
Ogłoszenia: Praca Praca w biurze i administracji Praca Praca w handlu i praca w sklepie Praca Praca w call center i telemarketingu

Doradca handlowy/Dębica

Miejsce: Dębica
Umowa: -
Praca: -

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech.

Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dębica ul. Gumniska 8 zatrudni:

Doradcę handlowego
(miejsce pracy Dębica)

Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie min zawodowe, umiejętność nawiązywania relacji z Klientem, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, entuzjazm i zaangażowanie.

Zadania:
*obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy
*profesjonalne doradztwo w zakresie obsługi Klienta
*prezentacja produktów oraz finalizowanie sprzedaży
*dbanie o ekspozycje towaru oraz wizerunek działu

Zainteresowane praca osoby prosimy o przesłanie CV na adres Działu Rekrutacji @ lub kontakt telefoniczny 695150889