test
Ogłoszenia: Praca Praca dla programisty, informatyka Praca Praca w restauracji i gastronomii Praca dla kucharza

KUCHARZ/KUCHARKA- Grand Hotel Łódź ***

Miejsce: Łódź
Umowa: -
Praca: -
Tel. kom. -
Tel. 600909907
Oferta pracy na stanowisku KUCHARZ/KUCHARKA w prestiżowym hotelu w samym sercu Łodzi! Poszukujemy pracowitych, punktualnych, pełnych pasji do gotowania osób!

OPIS STANOWISKA:
Praca na stanowisku kucharza w restauracji Grand Hotelu

WYMAGAMY:
  • kreatywność i pasja do gotowania
  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole i twórcze podejście
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, również w weekendy
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • wiedza z zakresu HACCP mile widziana
  • ważne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie posiadasz, wyrobisz je w ok. 2 tygodnie)

OFERUJEMY:

  • pracę w doświadczonym zespole
  • umowę o pracę na cały etat z pełną osłona socjalną
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • kartę multisport
  • ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]