test
Ogłoszenia: Praca Praca w restauracji i gastronomii Praca dla kelnera

KELNER/KELNERKA- Grand Hotel Łódź ***

Miejsce: Łódź
Umowa: -
Praca: -
Tel. kom. 795429705
Tel. -

Oferta pracy na stanowisku KELNER / KELNERKA w prestiżowym hotelu w samym sercu Łodzi! Poszukujemy pracowitych, pełnych energii i uśmiechniętych osób!

OPIS STANOWISKA:
Profesjonalna i miła obsługa klienta w restauracji Grand Hotelu

WYMAGANIA:
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• otwartość i uprzejmość wobec innych
• doświadczenie mile widziane, jednakże wszystkiego Cię nauczymy!
• miła aparycja
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• zaangażowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy
• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

• dyspozycyjność

• poczucie humoru i optymizm oraz nieugięta elastyczność!

OFERUJEMY:
• umowę o pracę z pełną osłoną socjalną
• szkolenie stanowiskowe oraz okres wdrożeniowy
• śniadania i obiady pracownicze
• premię motywacyjną
• nadgodziny płatne 150%
• kartę multisport
• ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]