test
Ogłoszenia: Praca Praca na budowie, fizyczna Praca Praca dla fachowca Praca Praca na produkcji

Pracownik produkcji, obsługa maszyn drukujących/malujących

Miejsce: Łódź
Umowa: -
Praca: -
Tel. kom. 789292992
Tel. -

W związku z dynamicznym rozwojem Firma iDecors Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Traktorowej 117 zajmująca się malowaniem i nanoszeniem druku na opakowania szklane zatrudni pracowników na stanowiska (do przyuczenia):
Pomoc-malarz/drukarz
Malarz/drukarz.

Zakres obowiązków:
-Przygotowanie detali do lakierowania i drukowania zgodnie z planem produkcyjnym
-Kontrolę jakości elementów wejściowych
-Zawieszanie elementów do lakierowania
-Pakowanie gotowych elementów
-Nanoszenie powłok lakierniczych metodą proszkową
-Wstępna kontrola pomalowanych elementów

Wymagania
bardzo dobry wzrok,
punktualność,
sumienność,
gotowość do pracy w systemie kilkuzmianowym.

Rodzaj umowy:
Pierwsza umowa – zlecenie na okres 1 miesiąca (przyuczenie do wykonywania zawodu)
Kolejna umowa – o pracę na cały etat

Wynagrodzenie brutto:
podstawowe + premie na każdym stanowisku liczone od efektów pracy
Dodatkowo firma zapewnia m. in. uniform dla pracowników, ubezpieczenie grupowe a także prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane poproszę o kontakt:
-E-mailowy-proszę o wysyłanie swojego CV
-Telefoniczny-od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.