test
Ogłoszenia: Praca Praca w biurze i administracji Praca Praca dla inżyniera, technika Praca Praca dla fachowca Praca Praca w kontroli i inwentaryzacji

Serwisant filtrów do wody

Miejsce: Łódź
Umowa: Umowa o pracę
Praca: Pełny etat
Amii Sp. z o.o.
Lider w branży filtrów do wody poszukuje do Zespołu kandydata na stanowisko:

Zadania:
• serwis filtrów do wody oraz części do filtrów,
• serwis urządzeń do oczyszczania wody,
• prowadzenie kart serwisowych,
• prowadzenie ewidencji części i elementów do filtrów,
• sporządzanie planu serwisów i jego realizacja,
• nawiązywanie relacji z klientami.

Wymagania:
• umiejętność planowania pracy,
• dobra organizacja czasu pracy,
• zdolności manualne i czytanie dokumentacji technicznej ze zrozumieniem,
• dokładność i precyzja,
• kultura osobista,
• punktualność i komunikatywność,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• podstawowa znajomość obsługi programów biurowych,
• gotowość do wyjazdów służbowych,
• doświadczenie hydrauliczne mile widziane.

Oferujemy:
• przyjazną atmosferę, ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie,
• motywacyjne warunki wynagrodzenia,
• niezbędne narzędzia do pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [email protected] – w temacie:„Serwisant filtrów do wody”.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr z 2002 r. Nr 101 poz. 923 wraz z późniejszymi zmianami).”